Nová spravodajská televízia JOJ 24 v ponuke NUO

Nová spravodajská televízia JOJ 24 v ponuke NUO

2. októbra o 19:00 pribudne do ponuky NUO digitálnej televízie nová slovenská spravodajská televízia JOJ 24. Nová televízna stanica bude dostupná pre všetkých zákazníkov NUO. Tešiť sa môžete na 24-hodinové vysielanie zamerané na spravodajské relácie, publicistiku a politické diskusie.

 

Tvárami JOJ 24 budú skúsení a vzdelaní profesionáli, ktorí pôsobia dlhé roky v televíznom spravodajstve. V moderátorských stoličkách uvidíte napríklad Hanu Zavřelovú Gallovú, Adama Zavřela, Petra Petrusa, Máriu Ölvedyovú, Júliu Zelenkovú, Hanu Liptákovú, Bruna Cibereja, Martinu Štefánkovú, Samuela Migaľa, Alenu Stračiakovú, Pavla Michalku, Ivetu Krupovú, Michala Farkašovského, Stanku Kováčik, Jána Mečiara, Ivana Jandu a ďalších.

Filozofiou spravodajskej televízie JOJ 24 je ponúknuť divákom objektívne spravodajstvo z overených zdrojov.

 

Nové aj známe relácie vo vysielaní JOJ 24

 

V programovej štruktúre spravodajskej televízie JOJ 24 uvidíte známe relácie (napríklad Noviny TV JOJ, Krimi, Na hrane, Top Star) , na ktoré ste zvyknutí z TV JOJ. Do vysielania pribudnú aj nové relácie a rubriky, ktoré vám prinesú tie najaktuálnejšie správy z domáceho a svetového diania.

Z programu JOJ 24 vyberáme:

 

Noviny

Najaktuálnejšie informácie z domova a zo sveta v priamom prenose. Každú hodinu vám najväčší televízny spravodajský tím na Slovensku prinesie relevantné informácie z overených zdrojov. Najčerstvejšie správy zo slovenských regiónov, aktuálne dianie v politike aj svetové udalosti.

 

Udalosti 17

Hlavná spravodajská relácia televízie JOJ 24 – každý deň o 17:00.

 

Udalosti 22

Nočné Udalosti (každý deň o 22:00) prinášajú súhrn toho najdôležitejšieho, čo sa za celý deň udialo doma aj vo svete. Nechýba najširšie spravodajstvo zo športu a čerstvá predpoveď počasia na najbližší deň.

 

Analýzy 24

Aktuálne a dôležité témy dňa rozoberú ako prvé Analýzy 24. Školstvo, zdravotníctvo, politika, veda aj šoubiznis. S odborníkmi analyzujeme tie najzásadnejšie témy, ktoré sa týkajú aj vás.

 

Svet 24

Hodina nabitá zaujímavosťami, netradičnými príbehmi a kuriozitami, ktoré prináša život naprieč našou planétou.

 

Spektrum 24

Populárna rubrika Spektrum vo veľkom. Moderátor Ján Mečiar vás každú nedeľu so svojimi hosťami zavedie do fascinujúceho sveta vedy a techniky a predstaví najnovšie svetové objavy, vedecké fakty aj zistenia, ktoré píšu dejiny.

 

Podcast 24 a OK podcast

Rozhovory na aktuálne a atraktívne témy so zaujímavými hosťami.

 

Analýzy Na hrane

Politická diskusná relácia, ktorá bola doteraz dostupná na web stránke a sociálnych sieťach.

 

Kontroly na hraniciach

Aký je život colníkov? Seriál nám prináša blízky a zasvätený pohľad na prácu mužov a žien, ktorí sú zodpovední za ochranu hraníc. Budeme im doslova nazerať cez ramená a sledovať ich pri riešení rutinných ale aj výnimočných situácií.

Ešte nemáte NUO digitálnu televíziu?

Kontaktujte nás na tel. č. alebo nám napíšte správu a my sa vám ozveme.

*Odoslaním kontaktného formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov

Hľadáte stabilného poskytovateľa internetu alebo televízie?

Overte si dostupnosť našich služieb na vašej adrese.

bluet

Kontaktný formulár

Potrebujete viac informácií? Napíšte nám.

*Odoslaním kontaktného formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov

Na zadanej adrese poskytuje služby poskytovateľ