JOJ Svet na NUO už od 15. augusta!

JOJ Svet na NUO už od 15. augusta!

Máme skvelú správu pre všetkých fanúšikov dokumentárnych filmov a cestopisov. 15. augusta o 6:00 štartuje svoje vysielanie úplne nová televízna stanica JOJ Svet, ktorú zaradíme do ponuky NUO digitálnej televízie pre všetkých našich zákazníkov.

 

Bohatý výber dokumentov z celého sveta

 

 „JOJ Svet prinesie najlepšie a najnovšie dokumenty z celého sveta v slovenskom jazyku. Ponúkne bohatý výber pôvodných slovenských aj partnerských medzinárodných dokumentov od renomovaných domácich a zahraničných tvorcov.“ - Televízia JOJ

Na zaujímavý obsah JOJ Svet sa môžu tešiť diváci všetkých vekových kategórií, ktorí sa zaujímajú o prírodu, históriu, politiku, spoločenské vedy, astronómiu alebo vesmír. V slovenskom znení uvidíte tie najlepšie a najnovšie dokumenty z celého sveta. Chýbať nebude ani tvorba najlepších slovenských dokumentaristov.

 

JOJ Svet

 

Televízia JOJ v spolupráci so slovenskými a zahraničnými tvorcami vyrába aj vlastné dokumentárne seriály (napríklad Hitlerove tajné misie alebo Aliens files), ktoré budú divákom dostupné iba vo vysielaní JOJ Svet.

 

Dokumenty z celého sveta

 

V programovej ponuke TV JOJ uvidíte desiatky zaujímavých dokumentárnych filmov a seriálov od najlepších tvorcov z celého sveta. Tešiť sa môžete na nasledujúce tituly:

 

Prísne tajné projekty UFO: Odtajnené (Top Secret UFO Projects: Declassified)
Seriál vám ukáže, ako sa napriek opakovanému popieraniu význam pozorovaní UFO od konca druhej svetovej vojny analyzoval a diskutoval na najvyššej vládnej úrovni v Spojenom kráľovstve, Spojených štátoch a bývalom Sovietskom zväze.

 

Zbrane ríše zvierat (Animal Armory)
Život zvierat nie je pokojný. Musia byť schopné nájsť potravu pre seba a svoje mláďatá a vyhnúť sa tomu, aby sa samy stali potravou. Niekedy musia súperiť aj s inými druhmi - o potravu, územie alebo partnerov.

 

Hitlerovo zlato (Hitler's Gold)
Kto financoval Hitlera? Odkiaľ získal peniaze a podporu na dosiahnutie moci v Nemecku v roku 1933? Táto miniséria  odhaľuje Hitlerovu finančnú stopu a odhaľuje ľudí, ktorí mu umožnili stať sa najmocnejším mužom v Európe.

 

Top 10 skvosty architektúry (Top 10 the Art of Architecture)
Človek má predstavivosť, dokáže vymýšľať a navrhovať stavby, priestory a budovy. Táto televízna relácia nás vezme na cestu po celom svete a navštívi najslávnejšie architektonické diela.

 

Najväčšie tajomstvá a záhady (Top 10 Secrets & Mysteries)
Skúmanie fascinujúcich záhad a nevysvetlených javov, ktoré sa vymykajú vedeckému vysvetleniu, ako mumifikácia, záhady 2. svetovej vojny, mágia a alternatívna medicína, ľudia bez totožnosti...

 

Slovenské a české dokumenty

 

Popri zahraničných dokumentoch sa môžete tešiť aj na kvalitný obsah od popredných slovenských a českých dokumentaristov:

 

Neumlčaní
15-dielny dokumentárny seriál spisovateľky a dokumentaristky Veroniky Homolovej Tóthovej o ľuďoch, ktorí prežili nacistické a komunistické prenasledovanie, väzenie a lágre.

 

Atentát na Heydricha: príbeh Jozefa Gabčíka a Jána Kubiša

 

 

Celovečerný dokumentárny film o jednom z najväčších odbojových činov počas 2. svetovej vojny. Príbeh odvážnych parašutistov a obyčajných ľudí, ktorý ukončil život Reinharda Heydricha, tretieho muža nacistickej ríše.

 

Pre milovníkov cestovanie sú pripravené veľmi zaujímavé cestopisy V karavane po Slovensku s Daliborom Gondíkom a V karavane po Maďarsku s Vicou Kerekeš.

 

Zdroj:

https://www.joj.sk/tlacove-spravy/821858-prichadza-joj-svet-slovenska-dokumentarna-stanica

 

Ešte nemáte NUO digitálnu televíziu?

Kontaktujte nás na tel. č. alebo nám napíšte správu a my sa vám ozveme.

*Odoslaním kontaktného formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov

Hľadáte stabilného poskytovateľa internetu alebo televízie?

Overte si dostupnosť našich služieb na vašej adrese.

bluet

Kontaktný formulár

Potrebujete viac informácií? Napíšte nám.

*Odoslaním kontaktného formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov

Na zadanej adrese poskytuje služby poskytovateľ