Turbo TV už čoskoro na NUO!

Turbo TV už čoskoro na NUO!

NUO TV opäť rozširuje svoju ponuku! Už čoskoro spúšťame vysielanie slovenskej Turbo TV, ktorú si zamilujú deti aj rodičia. Tešiť sa môžete na pesničky Mira Jaroša, Spievankova, Tárajky s Popletajtou, Paci Pac, Dúhalky, Smejka s Tanculienkou, Fíha Tralala a kopu originálnych seriálov.

 

Vzdelávanie, ktoré baví

 

Relácie Turbo TV deťom približujú témy, ktoré ich naučia riešiť hádanky a kvízy, zdravo žiť, chrániť seba, svojich kamarátov aj prírodu. Celý obsah vysielania televízie je vytvorený tak, aby zábavnou a hravou formou budoval predstavivosť, zvedavosť, predvídavosť a logické myslenie detí.

 

Slovenská tvorba 24 hodín denne

 

Detské televízne noviny, Chémia a fyzika hrou, Prvá pomoc – malí záchranári, kuchárska show Majster Šéfinko, Malí makači – cvičenie pre a s deťmi, Ekookienko a Trepete je iba časť seriálov od slovenských autorov, ktoré počas 24-hodinového vysielania uvidíte.

Chýbať nebudú ani priame prenosy z detských športových a zábavných podujatí, akým je napríklad Kaufland Detský festival.

 

Turbo TV už čoskoro pridáme do ponuky pre všetkých zákazníkov digitálnej televízie NUO! Presvedčte sa o tom, že aj detská televízia môže byť kvalitným zdrojom pre rozvoj a vzdelávanie detí.

Máte záujem o sledovanie Turbo TV?

Kontaktujte nás na tel. č. 02/20030808 alebo nám napíšte správu a my sa vám ozveme.

*Odoslaním kontaktného formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov

Hľadáte stabilného poskytovateľa internetu alebo televízie?

Overte si dostupnosť našich služieb na vašej adrese.

bluet

Kontaktný formulár

Potrebujete viac informácií? Napíšte nám.

*Odoslaním kontaktného formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov

Na zadanej adrese poskytuje služby poskytovateľ